LESSENROOSTER

 

DAG UREN STIJL LEEFTIJD LOCATIE
MAANDAG 17u-18u Hiphop 1A Volzet 1+2 lj. Spiegelzaal
 17u-18u Hiphop 1A extra 1+2 lj. Ter Veste
18u-19u Hiphop 2A Volzet 3+4 lj. Ter Veste
 18u-19u hiphop 3A Volzet 5+6 lj. Spiegelzaal
 18u-19u Kleuters 2 4-jarigen Lindezaal
 18u-19u Hiphop 2B* 3+4 lj. Delfino
 18u-19u Little Eternity Wedstrijdteam Mattenzaal
19u-20u Hiphop 4A 1+2+3 middelbaar Spiegelzaal
19u-20u Hiphop 4A extra 1+2+3 middelbaar Ter Veste
 19u-20u Hiphop 3B* 5+6 lj. Delfino
19u-20u Equinox Wedstrijdteam Matten/squash
 20u-21u Fitmixx A Volwassenen  Spiegelzaal
 20u-21u Hiphop 5A 4+5+6 middelbaar  Ter Veste
 20u-21u Hiphop 4B* 1+2+3 middelbaar Delfino
 20u-21u Ragga B* +12 j. Kleine zaal
 21u-22u Bodypump +18j. Kleine zaal
DINSDAG 17u-18u Klassiek 3B* 5+6 lj. Spielgelzaal
 17u-18u Modern 2B* 3+4 lj. Delfino
 17u-18u hiphop 2A extra 3+4 lj. Ter Veste
18u-19u Modern 3B* 5+6 lj. Spiegelzaal
 18u-19u Klassiek 2B* 3+4 lj.  Delfino
 18u-19u Hiphop 3A extra 5+6 lj.  Ter Veste
19u-20u Tapdans -12 j.  Delfino
19u-20u Acro 1 Wedstrijddansers Ter Veste
19u-20u Black Out / Fired Up! Wedstrijdteam  Kleine zaal
20u-21u Acro 2 Wedstrijddansers Ter Veste
 20u-21u Jumping fitness 1 Volzet Volwassenen Delfino
20u-21u Fitmixx B Volwassenen Kleine zaal
21u-22u Dance Workout Volwassenen Spiegelzaal
WOENSDAG 13u-14u Klassiek 1A Volzet 1+2 lj. Spiegelzaal
 13u-14u Klassiek 1A extra 1+2 lj.  Delfino
 14u-15u Modern 1A 1+2 lj. Spiegelzaal
 14u-15u Modern 1A extra 1+2 lj. Delfino
15u-16u Klassiek 1B* 1+2 lj. Spiegelzaal
15u-16u Predans 5-jarigen Delfino
16u-17u Modern 1B* 1+2 lj. Spiegelzaal
16u-17u Klassiek 2A 3+4 lj. Delfino
17u-18u Klassiek 3A 5+6 lj. Spiegelzaal
17u-18u Modern 2A 3+4 lj. Delfino
18u-19u Modern 3A 5+6 lj. Spiegelzaal
18u-19u Jumping fitness Kids 1 Volzet 6j. – 12j. Delfino
18u-19u Tapdans +12 j. Lindezaal
19u-20u Mini Eternity Wedstrijdteam Spiegelzaal
19u-20u Jumping fitness Junioren Volzet 12j. – 18j. Delfino
19-20u Breakdance 1  -12 j. Lindezaal
20u-21u  Young Eternity wedstrijdteam Spiegelzaal
20u-21u Jumping fitness 2 Volzet Volwassenen Delfino
20-21u Breakdance 2  +12 j. Lindezaal
DONDERDAG 17u-18u Freestyle 1B* 1+2 lj. Spiegelzaal
18u-19u Freestyle 4C*** + 12j. Spiegelzaal
18u-19u Freestyle 2B* 3+4 lj. Delfino
19u-20u Freestyle 3B* 5+6 lj.  Delfino
19u-20u Freestyle 3C*** 5+6 lj. Lindezaal
20u-21u Freestyle 4B* +12 j. Delfino
20u-21u Modern/klassiek Volwassenen Lindezaal
20u-21u Bodypump +18j. Kleine zaal
21u-22u Jumping Fitness 3 Volwassenen Delfino
21u-21u30 HIIT +18j. Kleine zaal
VRIJDAG 17u-18u Zumba 1 -12 j. Delfino
17u-18u Solo / Duo Modern Wedstrijddansers Spiegelzaal
18u-19u Ieniemini Galaxy / Mini Galaxy Wedstrijdteam Spiegel/Matten
18u-19u Young destiny Wedstrijdteam Delfino
19u-20u Eternity Wedstrijdteam Spiegelzaal
19u-20u Destiny Kids Wedstrijdteam  Delfino
20u-21u Hiphop 5B* 4+5+6 middelbaar Delfino
20u-21u Swing Volwassenen Lindezaal
21u-22u Modern 5A 4+5+6 middelbaar Spiegelzaal
ZATERDAG 9u-10u Kleuters 1 2,5 – 3-jarigen Spiegelzaal
 9u-10u Freestyle 1A Volzet 1+2 lj. Grote zaal
 9u-10u G-Dans 1 -12 j. Lindezaal
9u-10u Freestyle 1A extra Volzet 1+2 lj. Delfino
9u-10u Freestyle 1A extra extra 1+2 lj. Ter Veste
10u-11u Kleuters 2 4-jarigen Spiegelzaal
 10u-11u G-Dans 2 +12 j. Lindezaal
 10u-11u Freestyle 3A 5+6 lj. Grote zaal
 10u-11u Modern 1A 1+2 lj. Delfino
 10u-11u Freestyle 2A extra 3+4 lj. Ter Veste
 11u-12u Predans 5-jarigen  Spiegelzaal
 11u-12u Freestyle 2A Volzet 3+4 lj. Delfino
 11u-12u Freestyle 4A + 5A 1+2+3 middelbaar  Grote zaal
 11u-11.30u Pointes B + C ** Lindezaal
 11.30u-12.30u Klassiek 4B* + 5B* Lindezaal
12u-13u Preklassiek Volzet 5-jarigen Spiegelzaal
 12u-13u Mini destiny Wedstrijdteam Grote zaal
 12u-13u Jumping Fitness Junioren + 12 j. Delfino
 12.30u-13.30u Modern 4B* 1+2+3 middelbaar
 13u-14u Jumping Fitness Kids 2 6j. – 12j. Delfino
 13u-14u Ragga A +12 j. Grote zaal
 13.30u-14.30u Inferno / Dynamite  Wedstrijdteam Spiegelzaal
 13.30u-14u Pointes A** Lindezaal
 14u-15u Jumping Fitness Kids 3 6j. – 12j. Delfino
 14u-15u Klassiek 4A 1+2+3 middelbaar Lindezaal
14.30u-15.30u Solo/duo Street Wedstrijddansers Grote zaal
 14.30u-15.30u Young Galaxy Wedstrijdteam  Spiegel/Matten
14.30u-15.30u Galaxy Kids Wedstrijdteam Spiegel/Matten
 15u-16u Modern 4A Volzet 1+2+3 middelbaar
 15u-16u Modern 4A extra 1+2+3 middelbaar
15.30u-16.30u Freestyle 5B* 4+5+6 middelbaar Grote zaal
15.30-16.30u Solo/duo Disco Wedstrijddansers Spiegelzaal
16.30u-17.30u Freestyle 5C***  4+5+6 middelbaar Spiegelzaal
 17-18u Stijldansen / Latin Kids -15 j. Delfino
17.30u-18.30u Modern 5B* 4+5+6 middelbaar Spiegelzaal
18u-19u Latin en Party cursus gevorderden Volwassenen
18.30u-19.30u Modern 6B* + 18 j. Spiegelzaal
19u-20u Stijldans beginners Volwassenen Delfino
19u-20u Latin en Party cursus beginners Volwassenen
20u-21u Stijldans gevorderden Volwassenen Delfino
Zondag 10u-11u Kleuters 1 2,5 – 3-jarigen Spiegelzaal
 10u-11u Predans 5-jarigen Delfino
11u-12u Kleuters 2 4-jarigen Spiegelzaal
 11u-12u Preklassiek 5-jarigen Delfino

*= In deze groepen komen alleen dansers terecht die al een bepaald niveau behaald hebben in deze stijl en toegelaten zijn tot groep B door de lesgever.

** = Voor het volgen van pointes is het verplicht om klassiek 3 te volgen en na beoordeling van de voeten (dit doen we ter bescherming van de voeten) door de lesgever.

*** = In deze groepen komen alleen dansers terecht die al een bepaald niveau behaald hebben in deze stijl en toegelaten zijn tot groep C door de lesgever.