LESSENROOSTER 2017-2018 (inschrijvingen)

!!!!!AANDACHT AANDACHT AANDACHT AANDACHT AANDACHT!!!!!
Zalen kunnen nog wijzigen!

De inschrijving is pas definitief na storting van het totale bedrag op rekeningnummer BE56 9730 2551 6488 van Dansstudio Bouger.

Gelieve als mededeling bij de overschrijving duidelijk de naam van de danser + de dansstijl(en) te vermelden aub.
(Indien je ingeschreven bent in meerdere dansgroepen hoef je maar 1 keer de verzekering te betalen !!)

INDIEN JE LES VOL ZIT KAN JE JE AANMELDEN OP DE WACHTLIJST: 

Wachtlijst

 

DAG UREN STIJL LEEFTIJD LOCATIE INSCHRIJVINGEN
MAANDAG 17u-18u Hiphop 1A Volzet 1 + 2 lj Spiegelzaal  Inschrijven
 17u-18u Hiphop 1A Extra 1 + 2 lj Ter Veste  Inschrijven
18u-19u Hiphop 2A Volzet 3+4 lj Ter Veste Inschrijven
 18u-19u hiphop 3A Volzet 5+6 lj Spiegelzaal  Inschrijven
 18u-19u Kleuters 2 4-jarigen Lindezaal  Inschrijven
18u-19.30u

18u-19.30u

Little Eternity

Equinox

Wedstrijdteam

Wedstrijdteam

Lindezaal

Mattenzaal

 Inschrijven

Inschrijven

19u-20u Hiphop 4A Volzet 1+2+3 middelbaar Spiegelzaal  Inschrijven
19u-20u Hiphop 4A Extra 1+2+3 middelbaar Ter Veste  Inschrijven
19u-20u Inferno Wedstrijdteam Lindezaal  Inschrijven
20u-21u Ragga Volzet +12 j Spiegelzaal Inschrijven
 20u-21u Fitmixx A Volwassenen Kleine zaal  Inschrijven
 20u-21u Klassiek / Modern Volwassenen Ter Veste  Inschrijven
21.15u-22.15u Hiphop 5A 4+5+6 middelbaar Lindezaal  Inschrijven
DINSDAG 17u-18u Modern 2B* 3+4 lj Ter Veste  Inschrijven
 17u-18u Klassiek 3B* 5+6 lj  Spiegelzaal  Inschrijven
18u-19u Modern 3B* 5+6 lj Spiegelzaal  Inschrijven
 18u-19u Klassiek 2B* 3+4 lj Ter Veste Inschrijven
18u-19u Tapdans -12j. Lindezaal Inschrijven
19u-20u Acro 1 Wedstrijddansers Ter Veste  Inschrijven
 19u-20u Jumping fitness 1 Volzet Volwassenen Kleine zaal Inschrijven
 19u-20u Tapdans +12j. Lindezaal Inschrijven
20u-21u Acro 2 Wedstrijddansers Ter Veste Inschrijven
20u-21u Fitmixx B Volwassenen Kleine zaal Inschrijven
21u-22u Dance Workout Volzet Volwassenen Spiegelzaal Inschrijven
WOENSDAG 13u-14u Klassiek 1A   Volzet 1+2 lj Spiegelzaal Inschrijven
 13u-14u Klassiek 1A   Extra 1+2 lj Ter Veste Inschrijven
 14u-15u Modern 1A   Volzet 1+2 lj Spiegelzaal Inschrijven
 14u-15u Modern 1A  Extra 1+2 lj Ter Veste Inschrijven
 14u-15u Klassiek 1B* 1+2 lj Mattenzaal Inschrijven
15u-16u Modern 1B* 1+2 lj Spiegelzaal  Inschrijven
 15u-16u Predans 5-jarigen Lindezaal  Inschrijven
 16u-17u Solo/duo disco Wedstrijdteam Spiegelzaal  Inschrijven
 16u-17u Klassiek 2A 3+4 lj Lindezaal  Inschrijven
16u-17u Klassiek 3A 5+6 lj Mattenzaal  Inschrijven
 17u-18u Modern 2A 3+4 lj Lindezaal  Inschrijven
 17u-18u Modern 3A 5+6 lj Spiegelzaal Inschrijven
 17u-18u Jumping fitness Kids 6j – 12j Kleine zaal Inschrijven
18u-19u Jumping fitness Junioren Volzet 12j – 18j Kleine zaal Inschrijven
18u-19.30u

18u-19.30u

Mini Eternity

Young Eternity

Wedstrijdteams

Wedstrijdteam

Lindezaal

Spiegelzaal

Inschrijven

Inschrijven

19-20u Breakdance 1  -12j Ter Veste Inschrijven
19.30u-20.30u  Galaxy kids wedstrijdteam  Lindezaal/Kleine zaal  Inschrijven
20-21u Breakdance 2  +12j  Ter Veste  Inschrijven
DONDERDAG 17u-18u Freestyle 1B* 1+2 lj. Spiegelzaal Inschrijven
18u-19u Freestyle 2B* 3+4 lj. Ter Veste Inschrijven
18u-19u Fired Up! Wedstrijdteam Spiegelzaal Inschrijven
19u-20u Freestyle 3B* 5+6 lj. Ter Veste  Inschrijven
 19u-20u Salsa Solo Volwassenen Lindezaal Inschrijven
 19u-20u Freestyle 3C* 5+6 lj. Grote zaal Inschrijven
20u-21u Freestyle 4B* +12 j. Ter Veste Inschrijven
 20u-21u Swing Beginners Volwassenen Lindezaal Inschrijven
 20u-21u Freestyle 4C* +12 j.  Grote zaal Inschrijven
 20u-21u Zumba +12 j. Ter Veste Inschrijven
21u-22u Zumba Volwassenen Ter Veste Inschrijven
 21u-22u Swing gevorderden Volwassenen Lindezaal Inschrijven
 21u-22u Jumping Fitness 2 Volzet Volwassenen  Spiegelzaal Inschrijven
VRIJDAG 17u-18u Zumba 1   Volzet -12j Grote zaal Inschrijven
 17u-18u Solo/Duo’s Modern Wedstrijdteam Spiegelzaal  Inschrijven
 18u-19u

18u-19u

Mini Galaxy

Ieniemini Galaxy

Wedstrijdteam

Wedstrijdteam

Spiegelzaal

Mattenzaal

Inschrijven

Inschrijven

   18.30u-20u Eternity  Wedstrijdteam  Grote zaal Inschrijven
19u-20u Destiny Kids Wedstrijdteam  Spiegelzaal  Inschrijven
 20u-21u Hiphop 5B 4+5+6 middelbaar Spiegelzaal  Inschrijven
  20u-21u Klassiek 5A 4+5+6 middelbaar  Lindezaal  Inschrijven
21u-22u Young destiny Wedstrijdteam  Spiegelzaal  Inschrijven
 21u-22u Modern 5A 4+5+6 middelbaar  Lindezaal  Inschrijven
ZATERDAG 9u-10u Kleuters 1 2,5- 3-jarigen  Spiegelzaal Inschrijven
 9u-10u Freestyle 1A  Volzet 1+2 lj Grote zaal Inschrijven
 9u-10u G-Dans 1 -12j Lindezaal Inschrijven
9u-10u Freestyle 1A  Extra Volzet 1+2 lj Ter Veste Inschrijven
10u-11u Kleuters 2 Volzet 4-jarigen Spiegelzaal Inschrijven
 10u-11u G-Dans 2 +12j Lindezaal Inschrijven
 10u-11u Freestyle 3A 5+6 lj. Grote zaal Inschrijven
 10u-11u Modern 1A Volzet 1+2 lj.  Ter Veste Inschrijven
 11u-12u Predans Volzet 5-jarigen Spiegelzaal Inschrijven
 11u-12u Freestyle 2A 3+4 lj. Ter Veste  Inschrijven
 11u-12u Freestyle 4A Volzet 1+2+3 middelbaar Grote zaal Inschrijven
11u-11.30u Pointes C*** +12 j. Lindezaal Inschrijven
 11.30u-12.30u Klassiek 6 +18j Lindezaal  Inschrijven
12u-13u Preklassiek Volzet 5-jarigen Spiegelzaal Inschrijven
 12u-13u Mini destiny Wedstrijdteam Ter Veste  Inschrijven
 12u-13u Freestyle 5B 4+5+6 middelbaar Kleine zaal  Inschrijven
12.30u-13.30u Klassiek 4A 1+2+3 middelbaar Lindezaal  Inschrijven
13u-14u

13u-14u

Young Galaxy

Galaxy

Wedstrijdteam

Wedstrijdteam

Spiegelzaal

Kleine zaal

Inschrijven

Inschrijven

 13u-14u Ragga +12j Ter Veste  Inschrijven
 13.30u-14u Pointes A** Lindezaal  Inschrijven
 13.30u-14.30u Klassiek 1A  1+2 lj. Mattenzaal Inschrijven
14u-15u Klassiek 4B* 1+2+3 middelbaar  Lindezaal Inschrijven
14.30u-15.30u Freestyle 5C*** 4+5+6 middelbaar Spiegelzaal  Inschrijven
 14.30u-15.30u Solo’s / Duo street Wedstrijddansers Ter Veste Inschrijven
 14.30u-15.30u Zumba 1 -12j Mattenzaal  Inschrijven
 14.30-15.30u Hiphop 1B 1+2 lj Ter Veste Inschrijven
15u-15.30u Pointes B*** Lindezaal Inschrijven
15.30-16.30u Modern 4B* 1+2+3 middelbaar Spiegelzaal Inschrijven
 15.30-16.30u Klassiek 5B* 4+5+6 middelbaar  Lindezaal  Inschrijven
 15.30u-16.30u Hiphop 2B* 3+4 lj. Ter Veste  Inschrijven
 15.30-16.30u Modern 4A Volzet  1+2+3 middelbaar  Mattenzaal  inschrijven
 15.30-16.30u Modern 4A Extra  1+2+3 middelbaar  Kleine zaal  inschrijven
 15.30-16.30u Stijldansen / Latin Kids -15 j. Squashbox Inschrijven
16.30u-17.30u Modern 5B*  4+5+6 middelbaar Spiegelzaal Inschrijven
 16.30u-17.30u Hiphop 3B* 5+6 lj. Ter Veste Inschrijven
 16.30u-17.30u Salsa koppel gevorderden Volwassenen Lindezaal Inschrijven
17.30u-18.30u Modern 6B* + 18j. Spielgelzaal Inschrijven
17.30u-18.30u Hiphop 4B* 1+2+3 middelbaar Ter Veste Inschrijven
18.30u-19.30u Gossip Wedstrijdteam Mattenzaal Inschrijven
18u-19u Salsa Koppel Beginners Volwassenen Lindezaal Inschrijven
19u-20u Stijldans Beginners Volwassenen Spiegelzaal Inschrijven
20u-21u Stijldans gevorderden Volwassenen  Spiegelzaal Inschrijven
Zondag 10u-11u Kleuters 1 Volzet 2,5-3 jarigen Spiegelzaal Inschrijven
 10u-11u Predans 5-jarigen Mattenzaal Inschrijven
11u-12u Kleuters 2 4-jarigen Spiegelzaal Inschrijven
 11u-12u Preklassiek 5-jarigen  Mattenzaal Inschrijven

*= In deze groepen komen alleen dansers terecht die al een bepaald niveau behaald hebben in deze stijl en toegelaten zijn tot groep B door de lesgever.

** = Voor het volgen van pointes is het verplicht om klassiek 3 te volgen en na beoordeling van de voeten (dit doen we ter bescherming van de voeten) door de lesgever.

*** = In deze groepen komen alleen dansers terecht die al een bepaald niveau behaald hebben in deze stijl en toegelaten zijn tot groep C door de lesgever.

HUISHOUDREGELEMENT

MIXX
Spiegelzaal, mattenzaal, Lindezaal, Kleine zaal, Grote zaal, squashbox
Assbroek 1
2230 Herselt
TER VESTE 
Turnzaal van de basisschool Ter Veste,
Maria Gorettistraat 4,
2230 Herselt